Vyklízení nemovitostí

Vyklízení nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Vlastníte nemovitost plnou nepotřebných věcí? Chystáte se dělat půdní vestavbu, ale půda je plná nepořádku? Potřebujete udělat místo ve sklepě plném veteše? Likvidujete pozůstalost a nevíte co s tím vším harampádím? Stěhujete se z většího bytu do menšího a přebývá Vám spousta věcí, které se do nového nevejdou?

Vyklízení bytů, domů, pozůstalostí, půdy a sklepů. Svěřte Vaše starosti s vyklízením a stěhováním profesionálům a ušetříte čas i peníze. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, a proto pracujeme rychle a efektivně. Veškerý odpad vyklidíme, roztřídíme a následně předáme k likvidaci.

Vyklízení zahrady a péče o zahradu - nabízíme úklid zahrady, prořez stromů, sekání trávy, odvoz hlíny, suti a zahradního odpadu. Vše opět v Praze a blízkém okolí.

Vyklízení a stěhování kanceláře, skladu, firmy, celých areálů a vyklízení ostatních komerčních prostor. 

Odvážíme cokoliv: starý nábytek, ložnici, obývák, kuchyň, sedací soupravy, skříně, postele, oděvy, koberce, linolea, pračky, sporáky, lednice, elektroniku, televize, odpady ze zahrady, dřevo, papír, staré knihy, kancelářské vybavení atd.

Spolupracujeme s řadou bytových družstev a společenství vlastníků jednotek. Pomáháme jim s vyklízením společných prostor od věcí, ke kterým se nikdo nehlásí, s úklidem půd i sklepů z důvodu požární ochrany. Jsme registrováni na portálu SVJ. Vyklízení společných prostor, chodby, kolárny, kočárkárny pro bytové družstvo i společenství vlastníků jednotek zvládneme hravě.

ZDARMA odvezeme vany, radiátory, kotle, trubky, motory, mandly, kola, a další železo, které u Vás v baráku jen překáží. Stačí nás kontaktovat.