Výkup nemovitostí

Výkup nemovitostí a jak to vše probíhá. Provádím výkup nemovitostí – byty v osobním či družstevním vlastnictví, rodinné domy, chaty a činžovní domy. Mé služby spočívají v co nejrychlejším vykoupení vaší nemovitosti. Úspěšně vykupuji také zadlužené nemovitosti, na kterých je zástavní právo, hypotéka, stavební spoření, nařízené exekuce, dražba nebo insolvence.

Během 48 hodin jsem schopen zrealizovat prodej bytu nebo domu s přednostním vyplacením zálohy až do výše 1.000.000,- Kč ihned po podpisu smlouvy. Při řešení komplikovaných případů postupuji profesionálně, diskrétně a s maximální rychlostí. V případě exekucí, dražeb nebo insolvence vedu veškerá jednání za vás s vašimi věřiteli nebo exekutory. Ve spolupráci s advokátní kanceláří se snažím výši vašich dluhů ještě snížit.

V poslední době je hojně využíván také produkt výkup nemovitosti s následním pronájmem. S tímto produktem si vyplatíte všechny dluhy a v nemovitosti bydlíte nadále na základě nájemní smlouvy a s trvalým pobytem. Nemovitost si můžete po čase odkoupit zpět do vašeho vlastnictví. Jsem připraven vám pomoci s financováním budoucího odkupu vaší nemovitosti.

Máte-li nějaké dotazy nebo se potřebujete jen poradit, nebojte se mě kontaktovat. Na vaše dotazy ohledně výkupu, řešení dluhů a exekucí vám rád odpovím a zdarma. Na finančním a realitním trhu působím již řadu let a mám hodně zkušeností, které vám můžu zdarma nabídnout.